evg.jpg
evgemart  31.01.2018 12:06:28

Україна-Польща: спільний ворог, одна ідеологія

dMwq9AI.jpg

    У засобах масової інформації розгортається дискусія про політичні репресії на адресу польської патріотичної організації "Гордість і сучасність". Приводом для цькування став матеріал каналу TVN24, який підготували журналісти, побувавши на зустрічі польських патріотів в місті Водзіслав-Шльонський.

    Видатні польські політики вже заявили, що "в країні є фашизм" і, на радість кремлівських ЗМІ, поспішили всіляко засудити подібні прояви "пропаганди нацистського ладу". Українські ЗМІ, політики і різні політологи дану тему намагаються обходити стороною, вважаючи її, по всій видимості, не дуже зручною. Однак Дмитро Ярош не став ховатися під маскою політкоректності і у властивій йому відкритій манері назвав речі своїми іменами.

"Так, між українцями і поляками, завдяки провокаціям московської агентури, часом виникають протиріччя, але, незважаючи на це, наявність спільного ворога і загальних цінностей створює передумови для тісної співпраці. Недавня зустріч польських патріотів в місті Водзіслав-Шльонський, на якій були присутні також мої близькі друзі, наочно доводить, що взаєморозуміння між українськими і польськими патріотами можливо. Більш того, наша культурна та ідеологічна близькість повинна стати тим об'єднуючим фактором, що забезпечить нормалізацію відносин між країнами на офіційному рівні, і тим самим дозволить зробити черговий крок до неминучої перемоги над загальним багатовіковим ворогом наших народів".

І адже з ним складно не погодитися: нам необхідно зміцнювати і розвивати співробітництво з, мабуть, єдиною на сьогоднішній день тверезо оцінює історичні події силою в сусідній Польщі. Ініціатива, яка виходить від здорових політичних об'єднань обох країн зможе привести до поліпшення відносин і створення повноцінного союзу між нашими країнами проти загального багатовікового ворога.

 Хто знає, так цілком може скластися, що гнані зараз усіма справжні патріоти Польщі через якийсь час будуть визначати внутрішню і зовнішню політику Варшави.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Рекомендовал эту запись

між українцями і поляками, завдяки провокаціям московської агентури, часом виникають протиріччя

  • (0/0)
только благодаря им
  • (0/0)

Метки

Календарь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua